Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi ápolókról?

Figyelt kérdés
Egyre több fiú, férfi választja az ápolói hivatást, ciki ha egy férfi ápolói munkát végez?Várom a véleményeket tapasztalatokat

2014. márc. 18. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, férfi ápoló mindig is volt, gyakran kikerülhetetlenek a testi erő miatt.
2014. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ha ciki, akkor mást választasz? :) Ez a ciki dolog egy baromság. Bátran kell élni és csinálni amit akar az ember. És mások is csinálják amit ők akarnak. És ne húzzuk vissza egymást ilyesmivel.


Amúgy az ápoló/ápolónő nagyon kemény meló fizikailag és lelkileg is. Nagyon észnél kell lenni, hogy ne égjen ki az ember. Viszont olyan az Értelmes munkák egyike. Ahol tudod, hogy tétje van a dolognak.

2014. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Szerintem inkább tiszteletreméltó! :)
2014. márc. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Nekem volt egy ismerősöm, aki egész életében ápoló volt, és nagyon szerették a betegek és az orvosok is. Az erejére is sokszor szükség volt, egy magatehetetlen ember mozgatásához.
2014. márc. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Láttad már az apádra ütök című filmet, meg a folytatását (vejedre ütök)? Nézd meg őket és megtudod. Bekúr xd
2014. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Prostinak, és anyuci által eltartottnak lenni cikibb. Szóval inkább ápoló.
2014. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az egyik férfi kollégám miatt tettem fel a kérdést aki szerint ciki ez a munka és hogy mi férfiak nem értünk ahhoz hogy kedvesek legyünk a betegekkel. Én 26 évesen 7 évet húztam le eddig az egészségügyben és engem szeretnek a betegek is és igenis tudok kedves lenni a betegekkel és bizony megterhelő munka fizikailag és szellemileg is hiszen képben kell lenni reggel, délben este mindíg és mégis az ápolókat sz@rba se nézik mert a mi munkánk az semmi
2014. márc. 18. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, azért szerintem a nagytöbbség nem ezt gondolja, hogy semmi a munkátok.


Egyébként a kiégésen ezt is értettem. Hogy nem felvenni, ha nem jófej egy beteg meg a hozzátartozozói. Meg nem tudom milyen osztályon vagy én egy nővér lányt ismerek, aki sok embert lát meghalni, és olyanokat ami gondatlanságból vagy eszközhiányból van. ehhez is kell egy psziché, hogy valaki ne érezze azt, hogy úgy is minden mindegy, hanem harcoljon tovább.

2014. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a legnagyobb baj a fizetés és a kórház szegénysége. nagyon kevés a fizu és nekünk se hétvégénk se ünnepünk mi a hétvége és az ünnep fogalmát nem ismerjük mert amikor mások a karácsonyfa mellett ünnepelnek, vagy szilveszterben pezsgőznek mi akkor is a betegekre vigyázunk és ápolunk
2014. márc. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!