Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kimutatható 3-4 szívásnyi fű...

Kimutatható 3-4 szívásnyi fű a vérből? Még Márciusban részeg voltam nagyon szülinapomon, és haverom meglepett egy cigivel ami abban a pillanatban nem igazán érdekelt, hogy milyen

Figyelt kérdés
( egyébként nem cigizek) és hát szívtam belőle 3-4 et.( Kiderült h fű volt ) Ma elmentem plazmaadásra,mert szeretnék segíteni az embereken, meg mellesleg a pénz is jól jön, és először még csak egy orvosi vizsgálat volt totál megfeleltem 124/76 os vérnyomás stb , illetve vettek 3 kapszula vért, amit Linzbe küldenek el és 1 hét múlva várható az eredmény. Mondhatják h nem feleltem meg és kívül tágasabb ?

2014. ápr. 24. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden drognak más a felszivódási és kiürülési ideje. A THC-nál ez azt hiszem kb 3 hónap. De az a gond az utcai drogokkal, hogy sosem tudod igazán, mit szivsz. A füvet is szokták keverni, sprézni vagy aztatni más legális és illegális drogokkal hogy erősebb legyen és függőséget alakitsanak ki.
2014. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez olyan volt, h kb csak olyannak éreztem mintha 4-6 felessel többet ittam volna 2-3 óra múlva már teljesen jól voltam félek h kimutatják és mehetek a dutyiba pedig csak segt
2014. ápr. 24. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:
segíteni akartam :S
2014. ápr. 24. 14:48
 4/6 anonim válasza:

nem mutatható ki,csak ha kifejezetten azt keresik.

pld rendőri vizsgálatokon ne parázz, de ne drogozz mert elbaszol magaddal

2014. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm, nem fogok ink iszok az is olyan és azért meg nem büntetnek, kivéve ha kárt tennék vmiben/vkiben de olyan még sose fordult elő mindig tudtam magamról és a környezetemről
2014. ápr. 24. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Ember :D a pia károsabb mint a fű. A fű viszont illegális persze, de tök feleslegesen. Sokkal jobb dolog mint a pia kb minden szempontból, bizonyítottan kevésbé kártékony és ugyanúgy lehet mértékkel fogyasztani. Az meg, hogy beáztatják szintetikus cuccokba, egyszerűen csak egy tévhit, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel. Az a herbál ami szintetikus fű, de azt herbálként is árulják, ami meg fű azt fűként. Ha beáztatnák, az úgyis feltűnne minden vevőnek aki kicsit is ért a témához. Meglehet azt érezni, meg a dealerek nem is olyan nagy ördöngős cselmesterek, mint ahogy azt egyesek hiszik. Ennyi :)
2014. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!