Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves vagyok 168cm magas...

Kertész réka kérdése:

14 éves vagyok 168cm magas még növésbe, és 65 kg de az egyesek szerint nem zsír hanem hús mert egy kicsit vaskos vagyok de szeretnék lefogy 40kg-ra vagy az alá hogy ne legyek olyan vaskos és lehetőleg 1-2 hónap alatt de ilyen tabletták nélkül?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 16:34
 1/4 anonim válasza:
Mintha csak magamról olvasnék amikor még én is 14 voltam:D(most 18 vagyok)Pont olyan voltam mint te,javaslom ne fogyókúrázz ilyen korban csak árthat és mint mondtad még növésben vagy, inkább mozogj többet egy héten pl:bicigli,görkorcsolya vagy bármi.Az evésre csak annyiban kell vigyáznod hogy inkább egyél többször keveset,ha lehet napi 5× és igyál sok vizet mondjuk 1.5-2L naponta.Ja és nyár van,egyre több gyümölcs és zöldség lesz a boltokban tessék rászokni ezekre is:)ha bármilyen kérdésed van vagy csak beszélgetni akarsz írj nyugodtan privátba ;)
2012. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 18 évesen nagyon okos dolgokat tanácsoltál a kérdezőnek. Ennél többet én a szakmabeli sem tudnék tanácsolni. Szép volt:)
2012. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
köszönöm :)
2012. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ és majd megpróbálok hozzá igazodni
2012. máj. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!