Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a lábam?

Miért remeg a lábam?

Figyelt kérdés

Néha, amikor leülök a székre (általában a számítógép elé) és csak a lábujjhegyem ér le a földre, akkor elkezd remegni a lábam. Egy jó 2-3 centit kileng.

Miért lehet ez?

Nem zavar. Sőt, néha kifejezetten megnyugtat.

Csak érdekel, hogy mégis miért lehet ez


2009. dec. 27. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kényszeres testtartást veszel fel azért.A térdben megroggyant lábaid lógnak, és a lábujjaid tartják. A súlypont a kis lábulyakon van, nehéznek találják, és azért remeg a lábad.
2009. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vegetativ idegrendszered fokozott "érzékenysége",melyet enyhe nyugatatóval meglehet szüntetni!
2009. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Nem hiszem. Nem helyezem rá a testsúlyt, úgyhogy nem hinném, hogy a túlzott megterhelés okozza. Amúgy meg nem mindig jön elő, pedig többnyire így ülök.
2009. dec. 27. 21:25
 4/6 anonim válasza:
54%

nkm is szokott remegni a labam...

van h magatol kezd el remegeni van h en kezdem el mivel megnyugtat engem is ahogy teged:D

jah meg koncertezes kozben szokott a szimpadon meg remegni xD

2009. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem sokszor épp hogy elősegíti a koncentrálást.
2009. dec. 27. 21:42
 6/6 anonim válasza:

A túl sok stressz eredménye.

Ez egy jel arra, hogy hajlamos vagy apróságokon is görcsölni nap mint nap. Nekem is rendszeresen szokott remegni, egyszerűen összegyűlik az ideg, a stressz és íme az eredmény. Összefüggésben van a kéz remegésével is, az is idegességre utal némely esetben.

2014. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!