Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni desztillált...

Hol lehet kapni desztillált vizet és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nem meginni akarom!Egy géphez kellene."


Akkor miért van az egészség kategóriában? Azért gondoltam, hogy esetleg elfogyasztani akarod.



"23.05: miért lenne egészségtelen??? tisztább mint a csap víz amit iszol!!"


Tisztának tiszta, csak így nem jutsz semmilyen ásványi anyaghoz ami hiánybetegséget válthat ki.

2009. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazad van rossz kategóriába tettem!

Ma mégis megnéztem egy gyógyszertárban,mert az velünk szemben van és nincs kocsim most,hogy elmenjek például a Tescoba,de megbántam.Lehet kapni,de 2 liter 800ft-ba kerül,úgyhogy,ha lesz kocsim inkább messzebb megyek,mert amilyen árakat irtatok úgy sokkal jobban megérné.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!

2009. dec. 28. 17:06
 13/16 Mihály69 válasza:
Sziasztok! Szerintetek mi a különbség a desztillált víz és az ioncserélt víz között?
2013. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A desztillált víz desztillációs folyamaton esett keresztül, amely során minden szennyeződést eltávolítottak belőle.


Ezzel szemben az ioncserélt vízből csak azokat az ionokat távolítják el, amelyek a vízkőképződésért felelősek.


A desztillált víz teljesen steril, míg az ioncserélt vízben, a sima vízhez hasonlóan, megtalálhatók a különféle mikroorganizmusok.

2014. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ha van otthon szárítógép, akkor az pár liter desztillált vizet termel egy-egy szárítás során. :)


Egy alternatív mód, ha gépbe kell (autó, vasaló, stb).

2015. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az ioncserélt víz az nem desztillált víz!


ioncserélt az egy gyenge minőségű szennyezett vacak

2017. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!