Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy ezért nem nőtt a...

Lehet hogy ezért nem nőtt a mellem?

Figyelt kérdés

Olyan 11 évesen jött meg a menstruációm. Azt olvastam hogy azután kezd fejlődni a mell és olyan 15-18 éves korra már eléri a kifejlett állapotot. Nos, nekem még mindig olyan alakja van mint 11 évesen. 16 évesen nőtt egy picit, nem tudom mitől.. De 11 éves koromtól kezdve 15-ig szerintem semmit nem változott. A mellbimbóudvar meg a mellbimbó kb. egyben van, a mellbimbóudvar pufi és puha. A mellem alakja normális, de a mellbimbóudvar miatt ilyen hegyes...

Kifejlett állapotban meg el kéne különülnie a mellbimbónak meg az udvarnak. Nekem csak akkor néz ki úgy ha fázok...



Tizenegy évesen szinte minden nap olyan 11-ig vagy tovább fent maradtam. Nagyon sokat stresszeltem, szorongtam, szomorkodtam, sírtam (iskolai dolgok miatt) és mondhatni sovány voltam csípőtől felfelé. (sok bordám kilátszott, a karom is vékony volt) Heti 2x intenzíven sportoltam. Lehet ettől nem nőttek?



2014. máj. 26. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem az első menstruáció után kezd el fejlődni a mell, mert nekem pl. ez éppen fordítva történt. Nem hiszem, hogy befolyásolná bármia mell fejlődését, ez genetika, a tiéd ilyen, ha hízol nagyobb lesz ha fogysz kisebb. A mellbimbónak pedig nem kell elkülönülnie az udvartól, ez is genetikai adottság, de szerintem ritka akinek folyton "áll" a mellbimbója.
2014. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
genetika ... és nem feltétlenül anyukádtól öröklöd (ha neki pl nagy van)
2014. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A melleid azért olyanok, amilyenek mert a genetikád ilyenre formálta.

A mellméretet nem befolyásolja, hogy meddig maradtál fent.

A sport egy kicsit izmosíthatja a mellkast de nem heti 2 edzésen.

A mellbimbó meg sokaknál általában nem látszik. Általában hidegben vagy izgalom hatására jön elő.

A méret változhat. Kamaszkoromban átlagos mellméretem volt egy ideig kicsi aztán átlagos most meg akkorák, mint két sárgadinnye:))

Szóval még fejlődik pláne ha később szülsz egy gyereket van rá esély, hogy egy kicsit nagyobb legyen szoptatás után is.

2014. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!