Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakánként legalább egyszer...

Éjszakánként legalább egyszer felkelek vizelni. Ez normális?

Figyelt kérdés
30-as férfi vagyok. 20-as éveimben is néha-néha kimentem, de talán nem ennyiszer.

2014. máj. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mas is.
2014. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipp: menj el wc-re lefekvés előtt, és ne igyál elalvás előtt legalább 2 órával.
2014. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Bár lehet, hogy akinek nem jó az alvókája, annak igen. Én ihatok este egy liter vizet is, még csak korán sem kelek tőle (s persze be se pisilek). Víztartásban jó vagyok, 9-10 órás teljesítménytúrán ennek megvannak az előnyei. De a 48 órás motoros teljesítménytúrán is elég volt egyszer megállni emiatt a 17 órás első nap alatt :D 37 éves nő vagyok, ha ez számít :) Inni szoktam rendesen, ez nekem fontos.

A sör és a tea kivétel, a párom egyszer Kínában próbálta a sör+tea kombót (ott mindenhez adtak teát, s sörhöz is). Az brutális.

2014. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Éjszakánként egyszer nekem is ki kell menni. De szerintem ez nem kóros, nem izgatom magam miatta.
2015. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!