Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap előtt kipróbálta...

Tegnap előtt kipróbálta előszőr az egyik ismerősőm a speedet, és mára eléggé folyik az orra, megfázási tünetek. Lehet ennek valami köze a droghoz? Vagy csak szimpla megfázás?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a láb kikapcsolását speed okozta volna. Sőt biztos vagyok benne. Nem történt valami más a buliban? Persze az is lehet, hogy nem speed volt, hanem valami isten tudja micsoda dizájner drog. Ilyen szempontból valóban szerencsejáték a dolog. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a speed ártalmatlan, de nem is annyira vészes, mint ahogy azt egyesek gondolják.
2014. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelműen az okozta, ez nem is volt kérdéses. Teljesen egészséges emberről van szó, most már persze újra egészséges és mivel a pontos mechanizmust nem tudom, hogy mit okozott a szervezetében a speed (vagy az amit esetleg hozzákevertek) hülyeséget nem akarok írni, de amikor beszéltem vele, mondta, hogy a kábítószertől volt. Másik régi haverom meg skizofrén lett az LSD-től, oké ott lehet mondani, hogy biztosan lappangott benne a betegség, de szerintem tök normális srác volt előtte, nagyon sokat beszélgettünk, semmi jele nem volt annak, hogy ez fog történni. A piával inkább akkor van gond, ha valaki alkoholista lesz, na kétségkívül az is egy nagy szar és nehéz belőle kimászni, ha egyáltalán sikerül. Szerintem érdemes mindegyikkel vigyázni.
2014. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!