Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szörnyű betegségem van,...

Szörnyű betegségem van, gondolom csak nekem van ilyen kb egész világon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Arról van szó , hogy nagyon nagyon izzadok , nem csak a hónaljamon, az egész testfelületemen, és akár 1 perc alatt csurom víz tudok lenni, vagy még hamarabb is, és ha elkezdek izzadni akkor csak még szarabbul érzem magam és akkor mégjobban izzadok.


Mondanom sem kell, hogy buliba meg ilyen szórakozóhelyre nem is megyek mert ott is úgy is csak izzadnék aztán ...


Szívesen mennék bulizni meg minden , de hát nem merek , mert mindenkit zavar ez úgy is , meg hogy menjek oda úgy egy lányhoz hogyha már alapból folyik rólam a víz mindenhonnan? Most is azért vagyok itthon mert itt legalább senkit sem zavar ha elkezdek izzadni mert valami kellemetlen helyzetbe kerülök.

Van hogy még a saját öcsém is látja mikor kérdez valami olyat , hogy nekem kellemetlen akkor elkezdek szintén izzadni , pedig ö csak a saját öcsém , vagy legyenek akár szüleim.


Régen nem volt ez így , nem tudom miért van , ez így sosem lesz barátnőm.


Mit tehetnék hogy ne izzadjak ennyire ? Mert most erre létezik valami műtét , vagy mi? nem hiszem .


2010. jan. 1. 00:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
-.-' mégis hány éves vagy?..
2010. jan. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy vérkép,hogy mennyi is a cukrod??
2010. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen mégis miért függne össze ez a korommal kedves első válaszoló? Vagy azt hiszed hogy csak poénkodni akarok?
2010. jan. 1. 00:40
 4/21 anonim ***** válasza:
tuti, te vagy az egyetlen...
2010. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen , köszi mindig is arra vágytam hogy valamiben az egyetlen legyek ! Föleg ebben ! Igazán köszi!


Tök jól esnek az ilyen válaszok!

2010. jan. 1. 00:49
 6/21 anonim ***** válasza:

Gondolom voltál már orvosnál. Mert sztem ő többet tud segíteni, mint az összes jószándékú ember itt... :(

Azért én boldog új évet kívánok neked! :)

2010. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
nem te vagy az egyetlen ilyen betegségű nekem van ilyen ismerősöm és őt is nagyon sajnálom.
2010. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért fontos a korod,mert ha épp serdülsz,akkor abban a korban az izzadás fokózódhat,és akár ilyen hormonális dolog is állhat mögötte.De ha ennyire zavar,akkor menj el orvoshoz
2010. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján lelki eredetű a dolog, a szorongás váltja ki nálad az izzadást, én a helyedben pszichológussal próbálkoznék. BÚÉK!
2010. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen , BuÉK :) , nem túl jó így ez az egész , már sokszor elgondolkoztam rajta hogy miért pont velem történnek ilyen dolgok, nem értem igazából .
2010. jan. 1. 01:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!