Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilek be majdnem...

Miért pisilek be majdnem minden éjszaka?

Figyelt kérdés
Szóval majdnem minden este bepisilek.Nem iszok nagyon sokat kb csak 1,2 pohárral este.Van amikor azért mert azt álmodom,van amikor meg csak úgy nem tudom miért.Lehet attol hogy kell csak nem érzem mert annyira alszok?Már ez vagy hónapok óta van csak nem éreztem hogy ki írom de már olyan gyakran volt hogy muszáj.Van amikor csak egy kicsit van amikor az egész ágyam a párna,én,a ruhám,a gatyám teljesen és nem tudom miért.
2014. jún. 3. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, például gyenge a záróizmod, vagy valamilyen pszichés probléma, és nem ciki vele orvoshoz fordulni!
2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, valószínű,hogy pszihés oka van, de agyenge záróizom se zárható ki.

Ha este az embernek pisilnie kell,akkor érzia feszületeta hólyagba és kénytelen felkelni.Tehár nálad valami probléma lehet, nem ért valamilyne trauma?

Mindeféleképpen menj orvoshoz,mert később még kellemetlenebb lesz, együttalvás, kirándulás alkalmával.

2014. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ért trauma de azok mér régen voltak.
2014. jún. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!