Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért pisilek be éjszaka? 16/f

Miért pisilek be éjszaka? 16/f

Figyelt kérdés

A történet: Körülbelül 2 hónapja kezdődött, általában hetente vagy 2 hetente egyszer fordult elő, de most két nap egymás után is. Ilyenkor azt álmodom, hogy elmegyek wc-re, közben valami furcsát érzek, és ekkor felébredek, hogy hoppá. Lefekvés előtt mindig elmegyek wc-re és megiszok egy pohár vizet.

Nap közben nincsenek vizelési problémáim, illetve pszichés eredetű sem lehet szerintem, mert lelkileg is rendben vagyok. Mit tegyek, mert ez nekem nagyon kellemetlen, de szerencsére eddig mindig sikerült eltitkolnom.


2012. szept. 15. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet húgyhólyag problémáid vannak. Lehet az is baj hogy lefekvés előtt megiszol egy pohár vizet mélyen alszol és nem kelsz fel időben. A mély alvás lehet fáradtság is igazából. Lehet nem alszol eleget és nehezen kelsz fel. Szerintem vizsgáltasd ki magad mert biztos hogy nem normális, biztos hogy valami bajod van, csak nem érzékeled nem tudsz róla.
2012. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne igyál vizet lefekvés előtt 1 órával! Hidd el, többet nem fogsz bepisilni!
2012. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor megyek álmomban WC-re, de soha nem pisilek be, egy idő után felébredek a sürgeő ingerre.

Próbáld ki, hogy nem iszol vizet lefekvés előtt 1-2 órával, és ha így is bemegy, menj orvoshoz.

2012. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Remélem, hogy az orvost el tudom kerülni.

Mióta az eszemet tudom, így fekszem le. Wc és víz. Remélem megoldódik.

2012. szept. 15. 08:53
 5/13 anonim ***** válasza:

itt egy hasznos cikk: [link]


jobb lenne felkeresni háziorvost, aki elküld a megfelelő szakrendelés(ekre). előfordulhat, hogy szervi eredetű, de az is, hogy a vizelet ürítésért felelős gerincvelői szakasz sérült.

2012. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 poiu ***** válasza:
Mindenki álmában szerepel, de többnyire felébredünk és rohanunk :-) Ne igyál vizet lefekvés előtt, aludj eleget, pihend ki magad.
2012. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahogyan máshogyan megoldani? Mindenképpen kell hozzá orvos?
2012. szept. 15. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:
kipróbálod, hogy este nem iszol és ha úgy is megtörténik akkor szépen elmész orvoshoz.
2012. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ami feltűnt a mai nap (mert figyeltem), a vizeletem inkább hasonlít fehérre, vagy nagyon-nagyon világos sárgára, mint sima sárgára. Szerintem túl sok víz van a szervezetemben. Megpróbálok kevesebbet inni.
2012. szept. 15. 17:37
 10/13 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy magömlés az?
2012. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!