Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen hogyan tudok a...

14 évesen hogyan tudok a gyorsan 20kgot lefogyni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Egy lány miatt akarok lefogyni. 70kg vagyok es szeretnék 20kgot leadni. Gyorsan. A nyári szünet alatt.

170 cm méter magad vagyok.

Leginkább arra vagyok kiváncsi, hogy mit kell tennem a fogyás érdekében (nap hány Km futás stb.) és arra, hogy mit szabad és mit nem.

Esetleg ha ismertek olyan oldalakat ahol lehet tervezni ilyeneket,elküldenétek azt megköszönném.

Köszönöm a válaszolat,

Levente.



2014. jún. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó ha tudod, a lányok nem szeretik a csontkollekciós fiúkat akiken zörög a csont és semmi izmuk nincs. Ha te 170 cm magasságodra 50 kilós akarsz lenni, tuti nem fogsz kelleni annak a lánynak. Inkább sportolj, és szedj fel némi izmot.
2014. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esélytelen vagy úgy mondom inkább, hogy halálos vállakozás. Ha sikerülne, egy, hogy gyenge lennél, mint a harmat, másik meg az, hogy úgy repülne vissza rád 20kg másik hússzal együtt, hogy csak na. Sport, az mindig jó, amit érzed, hogy rendszeresen tudsz csinálni, olyat végezz. 170cm-hez fiúknál egyáltalán nem rossz a 70kg, már ha izmos alkatról van szó. Ha inkább duci alkat, akkor meg tényleg csak mozogni kell, sok egészséges kaját enni. Szerintem tudod mik ezek. Meg sokat inni. 170cm-hez az 50kg még izommal is nádszál. Milyen lány az, akiért képes lennél tönkretenni magad? Ki az, aki ilyet elvár? Tényleg megérné?

Növésben vagy, ne játsz az egészségeddel. Sportolj, mert jólesik, és tényleg ne fogyj le ennyire!

2014. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Inkabb ducibb alkat, nagy has stb. Ezen akarok valtoztatni.
2014. jún. 14. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Levágod az egyik lábad... najó ez talán túl gyors fogyás :D
2014. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu
2014. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!