Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék aránylag "gyorsa...

Hogyan tudnék aránylag "gyorsan" elfogyni? 15 eves vagyok 60-62 kg vagyok es 55-re szeretnek lefogyni. Mondanatok nekem valami diétát vagy mit es mennyit egyek? Meg valami jo edzést? Köszönöm : )

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Magasság?
2014. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
166 kb :)
2014. jan. 26. 16:18
 3/3 anonim válasza:

Látom régi a kérdés, de azért válaszolok.

Ennyi idősen még NE akarj fogyókúrázni, diétázni, mert nagyon nagy kárt okozól magadnak felnőtt korodra. Annyit csinálj, hogy ne egyél kenyeret, max reggel és hagyd el az édességet és minél több mű kaját. Én így fogytam le heti 1 kg-ot. Vagy próbáld ki a paleo életmódot, nem muszály olyan szigorúan vedd, nem is kell, mert vitaminhiányhoz vezet. Csak olvasd végig, hogy milyen ételeket kerülj és ha azok közül valamit rendszeresen fogyasztasz akkor hagyd el. Egyébként a paleo életmód megfelelő vitaminpótlás mellett a legjobb, amivel eddig találkoztam.

2015. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!