Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházakban a szobatársakkal...

Kórházakban a szobatársakkal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Egy műtét után (vakbél) gondolom nem egyedül lábadozik a beteg. Hány ember van egy szobában? Igyekeznek korcsoportonként kategorizálni, vagy előfordul, hogy egy 20 éves egy idős nénivel van egy szobában?
2014. jún. 14. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem teszik külön korcsoportonként, csak nemek szerint.
2014. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a kora, inkább az állapota szerint talán próbálnak csoportosítani, de kevés lehetőség van rá.
2014. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemek szerinti elosztás van. Kórháztól függ, hányan vannak egy szobában. De nem szokott vita lenni, hiszen a betegtársak segítik egymást, a régebben műtött az új betegnek. Nem szeretem volna soha egy ágyas szobában lenni, mert akkor unalmas, nincs kivel beszélgetni, és bizony néha

igazán jókat tudtunk nevetni is. Kortól függetlenül.

2014. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a vakbélműtét utáni 1-2 napot kibírod egy idős nénivel is. Egyébként nagyon aranyosak tudnak lenni.
2014. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korcsoport szerint nem, nemek szerint vannak a szobák. Nekem jó volt, mert öreg nénik voltak, akik fel se tudtak kelni, se kommunikálni, de volt egy fiatal csaj, ő mindenben segített :) ő még műtét előtt állt, én utána.
2014. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!