Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ételallergia vagy intoleran...

Az ételallergia vagy intolerancia Food detective teszttel igazolható?

Figyelt kérdés
Érdemes megcsinálni? Puffadok szinte mindentől, állandóan folyik az orrom és megy a hasam.

2014. jún. 15. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ilyet csináltatni,megéri szerintem csak nem olcsó.
2014. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én megcsináltattam, csomó mindenre kijött hogy pozitív utána kivizgsáltattam orvosi úton és egyik sem igazolódott. Mondták is hogy sok a hamis eredmény. Megbizhatatlan teszt. Ugyhogy kidobtam 20e Ft-ot az ablakon. Mondjuk nem is volt tünetem rájuk ami már eleve utalt rá hogy nincs ilyen problémám. Van egy anyagcserezavarom és azért nézettem meg nem ilyen probléma okozza-e, de nem.
2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen ételekre jött ki a pozitív?
2014. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 3- ra nem jött ki! Ezért is volt rögtön gyanus, aztán utána jártam és diabetikus és gasztroenterologus is mondta hogy megbizhatatlan teszt! Azóta beszêltem mással is akinek szintén téves eredményt hozott.
2014. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De ez nem ujjbegyes. Azt tudom,hogy nem megbízható.... ezt vénából veszik le.


Utolsó biztos,hogy diabetikussal beszéltél.-. nem lehet,hogy az dietetikus volt?

2014. jún. 17. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
De, bocsi az akart lenni csak a telo átirta.
2014. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!