Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Augusztus közepén, sátorban...

Augusztus közepén, sátorban kempingezni, mennyire okos döntés?

Figyelt kérdés

Augusztus közepére tette a baráti társaságom, a 4 napos kempingezést.

Én úgy vagyok vele, hogy 20.-a után már semmiképp sem ajánlatos tenni, mert vagy jó idő lesz, vagy nem.

Na most erről szerencsére sikerült lebeszélnem őket, így a 14.-éhez eső hétvégét választották.

Lehet, hogy napközben jó idő van, de szerintem ilyenkor szeles az idő, nem a legjobb már fürdeni, éjszaka pedig rettentően lehűl, ami sátorban okozhat egy jó kis vesegyulladást is.


Én gondolom túl a dolgokat, vagy tényleg igazam van?



2014. jún. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A felszerelésnek kell jónak lenni, és akkor nem lesz gond. Megfelelő hálózsákkal a Himaláján is sátraznak emberek. Szóval nyugi, vigyetek jó minőségű hálózsákot, gumimatracot a hálózsák alá, és érezzétek jól magatokat.
2014. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tavaly is ilyenkor mentünk, éjszaka majd meg fagytam, szerintem ennél jobban életemben nem fáztam, fürödni meg fürödtem volna, de ők fáztak, így nem nagyon jöttek be, csak napi 10-20 percet voltunk bent, egyedül meg nem jó fürödni.


Nővérem következő héten ment, ő házban volt, de nem is tudtak fürödni, mert vihar volt végig.

2014. jún. 29. 12:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy tavaly nem voltam jól felszerelkezve! A hálózsák itthon maradt, így egy vékony pléddel takaróztam.
2014. jún. 29. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Rendes takaro kell, es semmi bajod nem lesz.

Furdeni is lehet, mi meg szeptemberben is siman furdunk meg satorozunk.

2014. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na az baj! Egy pléddel nem csoda, hogy majd' megfagytál, de nem kötelező idén is így csinálni :-)
2014. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi pénteken megyünk kempingezni. 4 ,1 évesekkel.meg apummal.én nagyon várom.
2014. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem jo idotok lesz :)
2014. aug. 6. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!