Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy egyre...

Mitől lehet, hogy egyre kisebb a lábam, "összemegy"?

Figyelt kérdés

Régen sem volt igazán nagy a lábam, 37-es, de volt nagyobb cipőm is. Ám mostanában már a 36-os is nagy, és inkább a 35-ös jó csak rám. Az sem jöhet szóba, hogy a gyártó számozza el, mert a régi cipőimből ma már kilépek és nem tudok mit tenni ellene.

Magasságra szerencsére nem "mentem össze", de aggaszt, hogy mi lesz később, netán gyerek cipőt kell hordanom, mert annyira összemegy a lábam?

Az sem lehet a gond, hogy netán idős lennék és amiatt mennék kicsit össze, mert mindössze csak 17 éves vagyok.

Segítsetek, kérlek! Mitől lehet ez az egész? Mit kéne ellene tennem?



2014. júl. 21. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett 1,5 számmal kisebb a cipőméretem, amikor kezded lassan elmúlni a lúdtalpam.
2014. júl. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fogyástól (kb. 45kg) lett majdnem egy számmal kisebb a lábam
2014. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálam semmi sem változott meg, amitől összemehetett a lábam. Nem fogytam semmit sem, sőt, sajnos 2-3 kg fel is jött sajnos. Lúdtalpam meg sohasem volt, így az sem jöhetett rendbe :S

Ezért is nem értem, hogy mitől történt ez és hogy mennyire megy még össze.

2014. júl. 27. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez történt/ történik. Én speciel híztam jó pár kilót, mert pajzsmirigy alulműködésem van. Én még arra tudok gondolni, hogy abba hagytam a futást, és már csak lapos talpú cipőkben járok, mert gerincsérvem van. Vagyis magát a lábfejemet másmilyen terhelés éri. Fél-1 számnál nagyobb csökkenés kizárt, mert a csontok nem csökkennek, csak kicsit "átrendeződnek" :) Lábdagadás változás is közrejátszhat ám a méretváltozásban.
2018. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!