Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A hosszú élet titka a szalonna...

A hosszú élet titka a szalonna, ami egészséges is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. máj. 17. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyapáink idejében naponta ettek szalonnát, de nem hiszem, hogy csak emiatt éltek volna sokáig.
2014. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hús a legrégebbi idők óta alapvető táplálék.


Mesterséges adalékok, cukor, tej, gabonák már kevésbé.

2014. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A gond az, amióta rászoktam a szalonna evésre, hízok mint a disznó
2014. máj. 18. 17:22
 4/13 anonim ***** válasza:
És véletlenül nem emeled meg közben az anabolikus hormon szintedet?
2014. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

MinimorRris,


Ne beszélj már hülyeséget...


Gabonát, tejet is több ezer éve eszik az ember. Jóval régebben, mint a füstölt szalonnát. Sőt, a cukor is abszolút alapvető, a tested összes sejtje cukorral működik. Bármit eszel, ami energiát ad, végeredményben cukorként fog lebomlani a sejtjeidben.


A kulcsszó a mértékletesség, nem az eltiltás.

2014. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Butcher, bocsáss meg de nem érdekel a magadfajta inkompetensek véleménye.


Szeretnék én mindenkit tisztelni, szeretni, de lássuk be több millióan vagytok.. én egyedül nem tudok mindenkit biokémiára tanítani meg hormonális hatásokat magyarázni.


Nem fogom most neked leírni hogy ha zsírt eszel akkor abból hogyan lesz ATP, miért nem kell cukorrá lebomló keményítőt enni, milyen hatása van a keményítő és cukorevésnek, nem fogom leírni hogy mennyire veszélyes mező ez a mérték szöveg, amikor senki sem ismeri pontosan a biztonságos mértéket, mennyiségeket..


Egyszerűen.. nem tudom, ébredj fel és tanulj még, mert amíg a mostani gondolataid börtönén nem tudsz tovább látni, addig még csak vitatkozni sem tudok veled. Akkor meg mit írjak? Szép hétvégét? Hát, azt, kívánom Neked, de dumálni így aligha tudunk.

2014. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj, még egy szektás...


Ne is akarj biokémiát tanítani, mert tipped sincsen róla. Tudom én, hogy aki tudja, csinálja, aki nem, az tanítja - de te inkább ne, kérlek. Pont elég elborult önjelölt táplálkozás tudós van, aztán csodálkoznak az emberek, hogy ők pedig olyan "egészségesen" étkeznek, miért van egyre több bajuk.


Neked is ez a bajod: tipped sincs, hogyan működik a szervezet, de olvastál okos könyveket, ebből kitaláltad, hogy mértékletesség, és értelmes beosztás helyett gondolkodás nélkül tiltani dolgokat olyan húúú, de jó.


Hadd találjam ki: az élelmiszer lobbi, és a gyógyszergyárak mérgeznek minket, ügye?...

2014. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden lobbi szerint működik, és a gyógyszerek, mint minden vegyszer mérgeznek minket.


Kitalálom: neked a vegyi anyagok jót tesznek, az orvosok lobbija, a dietetika pedig szent. :D

2014. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor most mi az igazság?
2014. szept. 29. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:

A szalonna igen kalóriadús.


Sokan mondják, hogy dehát az öregek is azt ették milyen sokáig éltek. Igen? Lehet hogy az öreg még élt volna 20 évet, de csendben elaludt, gondoljuk mi, pedig lehet kapott egy agyvérzést, embóliát, infarktust. Mert mondjuk magas volt a koleszterinje csak nem tudta, mert ez egy tünetmentes betegség, csak a végén öl meg.


Mindenki eldöntheti miben hisz, de nincs csodaétel, nincs csodaszer ezt el kéne fogadni és nem pedig csodálkozni hogy hízunk vagy majd ideje korán meghalunk.


Mértékkel, az ember vegyes táplálkozásra termett, ennek megfelelően kéne élni és nem a szélsőségeket próbálgatni.

2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!