Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sikerül pár kilótól megszab...

Ha sikerül pár kilótól megszabadulnom, akkor lehet hogy csökkeni fog az izzadásom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2014. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hány éves vagy? Mióta izzadsz? Ha nem tudsz semmi szervi betegségedről és van súlyfelesleged, akkor talán csökken az izzadás is ha fogysz néhány kilót. De ha fogytál és mégis fennáll az izzadás, akkor menj el endokrinológushoz, mert vérből a hormonokat előállító mirigyeid állapota feltérképezhető. A hipofízis az agyban a karmester, ez hangolja össze az összes többi belső elválasztású mirigy hormontermelését. (pajzsmirigy, mellékvese, petefészek, stb.) A szervezet hőháztartásáért is az agyalapi mirigy a felelős. Ha elviselhetetlen az izzadásod csak akkor menj vizsgálatra. Melegben minden ember izzad. Maszek alapon keress orvost először, mert klinikán velem sem foglalkoztak, hiába panaszkodtam. A szervezetünkben minden mindennel összefügg, ezért látom úgy, hogy a mai orvostudomány nagy része egy helyben totyog, mert az emberi test minden részének külön szakorvosa, szakterülete van. Egyik sem látja a szervezet egészét. Olvasd el ezt a cikket!

[link]

2014. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok 20% körüli testzsírral amúgy 88 kg vagyok. Nem hiszem h kóros lenne az izzadás, úgy izzadok mint más ember sztem... Csak engem zavar az izzadság folt hónaj tájékán... Akkor elkezdek sztresszelni, izzgulni, hogy más ne vegye észre... És ezzel persze megjobban megindul a verejtékezés.... De csak hónajnál látszódik... Meg az arcom szokott

De nem hiszem h jobban izzadnék egy velem egy súlyú embereknél...

Azért gondoltam, hogy összefüggésben van a súllyal és a zsírmennyiséggel mert a nyüzüge 50 kgs fiúknál (nem, nem tartom őket férfiaknak) még egy csepp verejtéket nem láttam....

2014. aug. 1. 18:07
 4/4 anonim válasza:
Nem megnyugtatásként, csak azért, hogy tudd, nem te vagy az első és az utolsó sem. A Google keresőbe írd be azt, hogy "Megoldások izzadásra - Fórum". Ha megtaláltad, tekerd lejjebb, ahol a fórumozók hozzászólásai vannak. Lesz mit olvasni. Tudom nem boldogít, amit olvasol, de ez van.
2014. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!