Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan űzhetném el az öngyilko...

Hogyan űzhetném el az öngyilkos gondolatokat? 19/F

Figyelt kérdés
Már másfél éve tart ez az állapot, konkrétan már terveztem is a módját, de én ezt nem akarom megtenni... mostanában nagyon magam alatt vagyok, és ez egyre rosszabb... szakemberhez pedig nem fordulhatok, mert nem akarom hogy kitudódjon (család, barátok, ismerősök nem sejtenek semmit, magamban tartottam, és ennek így is kell maradnia). De tényleg egyre nehezebb, egyre jobban megijedek magamon. Szóval aki volt már hasonló cipőben, tudna valamit tanácsolni?

2014. aug. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el családtagoknak, vagy szakembernek, akkor egyre rosszabb lesz.
2014. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kénytelen leszel megosztani valakivel. Konzultálj

egy pszihológussal, de ne mondj semmit a szüleidnek. Hidd el, sokkal jobb lesz.

2014. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van... de kétlem hogy attól bármi jobb lenne, a problémák maradnak, és nem is lenne pénzünk szakemberre
2014. aug. 13. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló szituban.

Nem is volt különösebb problémám,de mégis minden nap az öngyilkosság gondolata foglalkoztatott,és nem értettem miért. Már féltem magamtól. Nem tudtam mi ez, nem tudtam ellene tenni,féltem hogy talán pánikbetegség kezdete.

Hiszen nem akartam meghalni. Valami mégsem volt kerek!

Van aki azt mondta rá ,egyszerűen azért van mert unatkozom,nem kötöm , nem fárasztom le magam.

Azóta minden nap edzem, többet járok társaságba, barátkozom, hobbikat keresek és olyan munkát csinálok amit tényleg szeretek. Elkezdtem egy sulit.

Így tényleg jobb lett minden.

Csak akkor múlik el ha belekezdesz ilyen vagy hasonló dolgokba,és nem lesz időd hogy ilyeneken járjon az eszed!

Baromi erősnek kell lenni az biztos!

De hát erről szól az élet, küzdeni kell, bármi áron!!

2014. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és pszichológushoz elmenni egyáltalán nem ciki.

Én esküszöm még élveztem is,. főleg a csopi terápiákat, és nagyon sok fiatal jár oda. Máskülönben az is jó időtöltés:)

2014. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem sikerült legyőznöm,remélem napok kérdése és meglesz a bátorságom is hozzá,így lesz a legjobb nekem.És ott rontottam el,hogy nem mentem szakemberhez még menthető lett volna a helyzet.Ezt tanácsolom neked.Nem baj,ha kitudódik,megesik az ilyen,legyél büszke arra hogy mertél segítséget kérni! ÉS mindenképp tedd ezt,ne járj úgy mint én! Sok sikert,szorítok érted! 18/L
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!