Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
állandóan szomorú levert vagyok,van mikor ki sem kellnék az ágyból legszívesebben végig aludnám az egész napot,van hogy a 4 fal közé zárkozom,nehezen megyek bárhova is,sokszor elsírom magam és van hogy nem láttom értelmét az életemnek...

2014. jún. 22. 06:24
 1/5 A kérdező kommentje:
azt még leírnám hogy régebben nagyon szeretem olvasni és zenét hallgatni mostanra már az sem érdekel
2014. jún. 22. 06:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha összekapnád magad,itt a nyár!!!! Irány sportolni, strandolni,bulizni,nem otthon savanyodni a négy fal közt!:)
2014. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak te tudsz ellene tenni, hogy ne így legyen. Ki az ágyból, menj ki a természetbe, hívd el a barátaidat, beszélgessetek. Ha meg nem tudsz vele megbírkózni, akkor menj pszichológushoz, egyáltalán nem szégyen, ha segítséget kérsz! És, igen, valószínűleg depressziós vagy.
2014. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
évek óta nem voltam sehol a nyáron, egy fél éve léptem ki egy 2 éves borzalmas kapcsolatból... a legjobb hogy ezt megtettem de nincsenek olyan barátaim akikel elmehetnék bárhova is
2014. jún. 22. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj egyedül. Attól, hogy otthon ülsz nem lesz jobb. Nekem sincsenek itt barátaim, mert új városba költöztem, de nem gubózok be otthon. Kimegyek a városba, nézelődök, kirándulok :) Mozdulj ki egy kicsit, jót fog tenni. :) Fedezd fel a természet gyönyöreit :)
2014. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!