Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkától előjött gerinc...

Munkától előjött gerinc probléma és keringési zavarok által fejzúgás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

1. Evawitch 2014-08-24 23:14

Monoton egy helyben ülős, görnyedős munkától jött elő, amit 3 hónapig csináltam. Most nagyon keveset mozgok, nagyon sok a stressz, amelyek nem kis gondok. Zúg a fejem esténként. 1 hete annyira zúgott, hogy fülészetre mentem, nem hallottam szinte semmit tőle. Tegnap meg ma elmentem futni. Étrend nagyjából normális, figyelek rá. Nappal alig mozgok, olyan a munkám. Sokat ülök. Nincs elintézni való dolgom sokszor és nem megyek sehová. Mit tegyek a zúgás ellen? Nagyon zavar és tudom, hogy nem egészséges dolog ez. Orvos írt fel Nootropilt, de nem akarok ennyi idősen gyógyszereken élni. A futás segít majd ezen, vagy milyen gyakorlatokat csináljak még? Vállkörzés az futás előtt megvan.


2014. aug. 24. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag kivizsgáltethatnád a gerinced állapotát, főleg a nyaki részét, mert lyen dolgoknak a döntő hányada a te korodban attól ered. Tippelem, 16 éves fiú vagy.
2014. aug. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
27 éves lány. Nyaki gerinc rendellenességem van. Rövid a nyakam és ezért se tett jót a hajolós munka. Voltam orvosnál. Semmit nem találtak a deformitáson kívül, talán nagyon kicsi meszesedést.
2014. aug. 25. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!