Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az életem kudarcok sorozata....

Az életem kudarcok sorozata. Nagyon elegem van, öngyilkos akarok lenni. Más is van így vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, Ki vagy, Hol vagy, Milyen életed volt; de szerintem nekem, huszonkét évesen sokkal sz*rabb és kilátástalanabb az életem mint neked! De minden jó dolog ellenére, ami velem történt sem akarok öngyilkos lenni!

Úgyhogy fel a fejjel, és nagykalappal!! peace

2011. jún. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű kudarcokra gondolsz?

Egyenként megoldható problémákról van szó?

2011. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, az utóbbi időben többször vagyok így ezzel én is
2011. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha a pszichiáter nem ír fel valamit, ami használ, és még ki is rúgnak a kiborulásom miatt, a tervem már készen van.
2011. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kezecske.
2011. jún. 16. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne csináld! Van családod, szép szobád, számítógéped, telefonod, barátaid? Máris gazdagabb vagy, mint a világon milliók... Szereted a családodat? Akkor ők is szeretnek téged. El bírnád viselni a gondolatot, hogy az Ő életüket elrontod? Hogy örök rémálmokat vagy depressziót hagysz utánuk??? GONDOLJ MÁSOKRA IS, NE CSAK MAGADRA!... MINDIG van kiút. 15/L
2011. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!