Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Útifű maghéj fogyasztása jó...

Útifű maghéj fogyasztása jó béltakarító módszer? Kinek vállt be és hogyan kell alkalmazni a legjobb eredmény érdekében?

Figyelt kérdés

Gyakran puffadok és a régebben lapos hasam mostanság mindig fel van fújódva. Napi rendszerességgel van nagy dolog, de talán nem tud rendesen kiürülni minden. A hashajtós teáktól, bogyóktól tartok, mert ha megszokom, nélkülük majd már nem is sikerülne üríteni.

A Colonix kúra talán jó lenne, de igen drága.


Ha minden reggel 2 dl folyadékba 1 ek útifű maghéjat keverve iszok az hatásos salaktalanító már?



2014. szept. 13. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban kitakarítja a beleket, de !!!!!!!!!!!!!!!! legalább 3 liter folyadék kell eleinte.
2014. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs elküldtem. Én úgy használtam ahogyan leírtad de óránként megittam 2 dl vizet ! Kb 1 hőnapig így ittam, aztán fokozatosan visszatértem a napi 2 literre
2014. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
26%

Én 55 éves vagyok, és rendszeresen eszem az utifű maghéjat. A használatának a titka, hogy mindig evés előtt legalább 1 órával idd meg, de szerintem az étkezést is kiváltja, hisz rengeteg folyadékot kell inni utána, ezért jó a fogyókúrához.

Ha az emésztésedet akarod rendbe rakni, akkor este idd, ne reggel, de a napi kettő alkalom, reggel és este az igazi.

Ha fogyni is szeretnél, akkor kihagyod az étkezést, (reggeli, vacsora) ha csak az emésztésre akkor nyugodtan ehetsz is.

Viszont ha evés után eszed, akkor szépen fogsz tőle hízni!!!!

2016. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. febr. 6. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!