Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek Vissza rakszures...

Holnap megyek Vissza rakszuresre. Nagyon Felek. Valaki megnyugtatna? 18/l

Figyelt kérdés
Holnap megyek vissza rakszuresre es nagyon felek.. 2 honapja voltam es p3as lett.Kaptam kupot hogy akkor majd elmulik.Viszont nagyon csipett meg egy napig folyt ki belolem ha feltettem es igy nem hasznaltam.Tudom felelotlen voltam de most megis felek hogy mi lesz.Orvosnak nem merem elmondani hogy ezert nem szedtem mert visszakellett volna menni es kerni masikat..Felek mert a mensim 2 honapja fekete elotte pedig 1 honapot kesett..Felek attol is hogy rak lesz belole..novemberben megyek citologiara hogy megnezzek hpvs vagyok e.De nagyon nagyon felek a holnaptol...Most mit tegyek??
2014. szept. 16. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A kup csíp és folyik...nem értem miért nem használtad.
2014. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Mond el az orvosnak, ahogy történt, a teljes igazat. És akkor tud majd segíteni. Ha nem, akkor így jártál.
2014. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!