Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitol lehet?

Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Neha ossze-vissza kalapal a szivem, tesin futas utan hanyingerem van es sokszor szedulok, egyszer a latasom is "elveszett", szoval majdnem elajultam, eneklesnek (enekelek) hamar elfaradok, felmegyek lepcson, azt is megerzem. Bocsi az ekezetek miatt, telefonrol irok. 16/L

2014. okt. 11. 10:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es azt elfelejtettem, hogy szinte mindegy, mennyit alszok, faradt vagyok, illetve a hanyinger, szedules tesin akkor is jelentkezik, ha eszem, akkor is, ha nem.
2014. okt. 11. 10:41
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt bizony ki kéne vizsgáltatni. Már a sok szédülés is elegendő ok lenne egy vizsgálathoz, nem még látási problémák, ájulás közeli helyzetek. Menj el az iskolaorvoshoz, vagy háziorvoshoz, ad beutalót laborba, meg amit ő szükségesnek talál.

Javulást!

2014. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

nem lehet, hogy ez valami örökletes betegség, vagy csak hajlamot mutatsz rá? Az nem lehet, hogy valami rossz élmény után (sokk, egyebek)ez fennmaradt nálad? Néha megpróbálhatnál egy kicsit lazítani és pozitívan gondolkodni

ha nagyon odafigyel a bajokra, akkor az csak felerősödik, gondolj valami kellemesre, vagy hallgasd a kendvenc zenéidet, nekem is voltak már hasonló tapasztalataim és rajtam sokat segítettek!

2014. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Es a szedules nem lehet azert, mert nem vagyok jo kondiban? Marmint ezek csak tesin jelentkeznek, kiveve az eneklest, lepcsozest. Olyankor erosen ver a szivem, vagy zihalok.......
2014. okt. 11. 10:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Csaladban volt cukorbetegseg, de masrol nem tudok..
2014. okt. 11. 10:51
 6/10 A kérdező kommentje:
van esetleg még tippetek?
2014. okt. 11. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Kihagytál egy fontos adatot: magasság/testtömeg.
2014. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
168-170 cm / 68 kg
2014. okt. 11. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nem indokolja... Nem kizárt, hogy edzetlen vagy,

de mindenképpen menj el háziorvoshoz, hogy készítsen egy EKG-r és hallgassa meg a szíved.

Ha nem bízol benne, akkor kérj beutalót kardiológiára.

Ne bagatellizáld el! Lehet, hogy makk egészséges vagy és csak többet kéne sportolnod, de az is lehet, hogy billentyűhiba vagy ritmuszavar áll a háttérben, ezt pedig ki kell vizsgálni!

2014. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mondom, kérdezd meg az orvost, hogy erre nincs-e gyógyszer/pirula stb. Lehet, ha mondjuk egy kicsit többet edzenél, szoknád a problémát, tünetekeket, lehet, hogy annál hatékonyabban tudnál ezzel megküzdeni. Fontos a rendszeres sport, vitamin fogyasztása (nálam is már fél éve tart úgy a tünetek fele és tapasztalatból tudom, hogy ez jót tesz és leküzdhető.) Nyugodj meg és lazíts! :)
2014. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!