Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap kapom méhnyakrák...

Holnap kapom méhnyakrák elleni védőoltást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát 13 éves vagyok. Holnap kapom az oltást, és nagyon félek.... Azért, mert azt hallottam, hogy lehetnek szörnyű mellékhatásai, és most félek, ha beadják nálam is előjönnek... Most mit tegyek?
2014. okt. 13. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen mellékhatásai nincsenek. Fogadd el, és legyél hálás, amiért megkapod.
2014. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
persze, hogy elfogadom, hiszen már az igent húztuk alá, és köszi a választ.. de ha nincs mellékhatás, akkor mik azok a rémhírek mindenfelé?
2014. okt. 13. 20:51
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Milyen rémhírek? Láz és enyhe fájdalom?...
2014. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem, ilyen, hogy vérrög, meg bénulás, meg anyám tyúkja.... Akkor nem lesz semmi baj, ugye?
2014. okt. 13. 20:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Már 5-6 éve is forgalomban volt az oltás. Az ismerőseim, akik beoltatták magukat, még mindig élnek és virulnak. Nem lesz tőle semmi bajod, arra tervezték, hogy megvédjen.
2014. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jaj de jó, köszönöm a megnyugtató válaszokat!:))
2014. okt. 13. 20:58
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarlak megijeszteni, de nekem tavaly 2 osztálytársam is megkapta (idén többen is fogják) , az egyikük a legjobb barátnőm és ő azt mondta, hogy nagyon fáj, sokkal jobban, mint a kötelező (Hepatitis B), ő utána majdnem el is ájult (lesápadt, homályosan látott, hányingere volt)
2014. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, de aztán jól volt és utána nem volt semmi komoly baja ugye?
2014. okt. 13. 21:01
 9/16 A kérdező kommentje:
Istenem, nagyon félek, én ezt nem a akarom!!!!!!!!!!!!!
2014. okt. 13. 21:13
 10/16 anonim ***** válasza:

na, biztos azért mert nem bírja a tűt. Olyan pedig nincs, hogy nincs mellékhatása, minden gyógyszernek van, a gyógyszerek leírása is így kezdődik: "Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek."

Magyarul, igen lehetsz tőle beteg, hogy milyen tünetei lesznek a betegségnek nem tudom, de kérj róla tájékoztatást az orvosodtól.

2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!