Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cica naci alól átlátszik a betét?

Cica naci alól átlátszik a betét?

Figyelt kérdés
Mindig cica nacit hordok. Ezért nincs is sok farmerom. Ami meg van vagy túl nagy, vagy nagyon kényelmetlen :/ Normális vastagságú betétet használok.Én tükörbe nem látom hogy látszana de amikor mások előtt vagyok attól élek hogy mások élőbe látni fogják.(nem annyira tapadós a cica naci) Szerintetek?
2014. okt. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elsőre azt mondanám,hogy átlátszik,de gondolom ez függ a gatyától is,hogy milyen vastag:/
2014. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Meg a bugyi is.
2014. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fekete biztosan nem, de a bugyi is tompít a formán.
2014. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fekete a cica naci,és egy nagyon picit nagy mert néha még fel is kell húznom hogy ne csússzon le. Ezért gondolom hogy nem annyira látszik de lehet csak én nem látom.
2014. okt. 14. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

ajj nem akarok beleszólni, de ha cicanacit hordasz akkor hosszabb felsővel vedd fel.

általában átlátszik rajta a bugyi meg én betétet is láttam már hogy átütött,tesin pár lánynál.

főleg ha félsz is tőle, ezeken a napokon inkább farmer, vagy tampon

2014. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a cicagatya NEM nadrágként funkcionál? Ergo szoknya, vagy hosszabb, segget takaró felső KELL hozzá.


Amúgy rém röhejesen néznek ki benne a csajok, tök gáz, és igen, a bugyi (kiv. tanga), meg a betét is full látszik.

2014. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!