Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire haragszik...

Szerintetek mennyire haragszik rám? :S

Figyelt kérdés
Ma éjszaka folyamán először aludtunk együtt a pasimmal és egy kicsit váratlanul ért hogy betét van neki a alsójában ienkor persze megáltam mert gondolkodtam szegény meg elszégyelte magát és most külön ment aludni, előbb kérdeztem meg legközelibb ismerősét és azt mondta hogy elvileg székelési baja van nem tudja mikor kell vagy mikor jön és szégyelli alsókat meg nem akar piszkolni eért ez van én meg picit kinevettem :/ sztetek?

2014. aug. 14. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem erre találták ki a pelenkát

hehe

2014. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykéim. Biztosan borzasztóan cikinek érezte a fiúd. Menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy szereted és téged ez nem érdekel. Kinevetni pedig tényleg nem kell emiatt, nem tehet róla. - oké, gondolom nem direkt volt, csak kifakadt belőled...

Mondd neki, hogy nincs semmi baj, előtted nem kell szégyellnie, nem ő az egyetlen ilyen ember a földön.

2014. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ADDIG JÓ AMÍG BELŐLE FAKAD KI
2014. aug. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elvileg 4 éve van ez neki elgyengült izom ahogy hallom tőle :/ hát nem baj valami ritkaság már legalább van neki :) talán még vicces lesz közösen betétet venni :) hát nem baj ha ugyis ma akartuk először már ideje volt megtudni szte de fogjuk rá jobban van megbeszéltem vele. kicsit meg is nevetetem.
2014. aug. 14. 02:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, ez jó hír! :)

Együtt betétet venni - :D jó poén!

2014. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!