Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vitaminoktol miert erzem...

Typsy93 kérdése:

A vitaminoktol miert erzem depressziosnak, es erotlennek magam?

Figyelt kérdés
egy eve majdnem elkezdtem szedni a vitaminokat.. magneziumot, q10et, b komplexet, MINDENT ami letezik.. multivitaminokat.. egy idoben iszonyatosan jo kozerzetem volt toluk, es tenyleg zabaltam oket rendesen, nagyon sokat vettem be es mindennap, de 1 peldanybol eggyet.. de ma mar az ellenkezo hatasokat nyujtjak.. azt figyeltem meg leginkabb, hogy mintha a vitaminok leblokkolnak az agyamat, nehezebben beszelek toluk, sokat gondolkozok egy szon, es sokkal jobb mar a kozerzetem, ha nem szedem oket.. ez miert lehet? kesobb oldodnak csak fol a vitaminok, vagy ez miert?

2014. okt. 18. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Talán szintetikus vitaminokat választottál.

Térj át természetesre vagy bio levekre!

2014. okt. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a kommentedet, de ezenkivul?
2014. okt. 18. 02:04
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Vitamin túladagolás, hagyd abba. Ez a szintetikus vs. bio meg bulvármédia baromság, nem ezen múlik.
2014. okt. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl sok vitamint szedsz, ez már túladagolás és annak is vannak káros következményei, csak azt kellene szedned, amiből hiányod van, ezt kell kivizsgáltatni. Amúgy sem célszerű egy huzamban vitamint szedni, legfeljebb kúraszerűen.
2014. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy vitamin túladagolás, rengeteg cikket olvashatsz róla, hogy milyen káros hatásai lehetnek.
2014. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2: Ezen kívül nincs oka. Szintetikus vitamint túl lehet adagolni, mert a szervezet nem tud méregteleníteni korlátlanul, és így megmérgezed Magad. Természetes dolgokat nem lehet túladagolni, mert a fölösleget kipisiled, kikakilod.

Te most simán megmérgezted Magadat mesterséges dolgokkal.

Válassz a laboratóriumban gyártott vitaminok, nyomelemek helyett természetes alapú vitaminokat, nyomelemeket!

Én a Dr. Chen-t szedem, meg cseppekben kapható kivonatokat, meg gyógyteákat, meg bio zöldségleveket (közértből, léfacsardából).

2014. okt. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!