Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől esek össze rendszeresen?

Mitől esek össze rendszeresen?

Figyelt kérdés
Először csak azt érzem, hogy elgyengül a lábam, elkezd verni a víz, de közben fázom. Aztán már nem tudok állni. A fejem eszméletlenül el kezd sajogni és szédülök iszonyatosan. A fülem elkezd sípolni és elzsibbad a kezem. Ez körülbelül 10 percig tart. Eddig nem vettem komolyan, de egyre többször előfordul. Akkor ijedtem meg tőle, mikor nyilvánosan, nagy tömegben jött rám. A kórházban azt mondták vashiányom van. Anyukámnak azt mondták alacsony, apukámnak, hogy normális a vérnyomásom. Nem értem, de jó lenne megoldást találni, mert már nem merek kimenni az utcára egyedül.

2014. okt. 26. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet, orvoshoz kéne fordulni. Ha meg vashiányod van, és ezt meg is állapították, nem írtak fel vasat?
2014. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl keveset iszol ? Fogyassz több vizet, mert ha egész nap alig iszol, leállhat a veseműködés, illetve megjelennek ezek a tünetek.
2014. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Nem írtak ki semmit. :)


2. Válaszoló:

Ezt már sokan mondták nekem. Lehet benne igazság. Egy nap nem viszek be a szervezetembe 1 liternél többet.

2014. okt. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!