Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Muszáj ennyi tápgieget össze...

Muszáj ennyi tápgieget össze enni inni szedni. Kell ez? Nem elég egészségesen étkezni és rendszeresen edzeni, illetve sportolni? Meg ez az erőltetett csirkerizs evés reggel 6-kor már.

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1) A tápanyagmennyiség kell a testednek.Tápkieg akkor kell ha kajából nem tudod megoldani.


2) Ha hobbiszinten sportolsz akkor em kell ilyen véresen konolyan venni.

2014. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

...lassan közelebb a negyvenhez, heti 4x edzek, kocogok, bicózok. Étrendem csirkehús, zöldségek, rizs, túró, burgonya alapú, viszonylag kevés ch + multivitamin.


De ez az ezerféle tápkieg...

2014. jan. 31. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos lehet.

Nyilván nem mindegyik, és csomót a marketing miatt veszik csak az emberek és amúgy semmi értelme amatőr szinten, de az alap tápkiegek hasznosak tudnak lenni.

2014. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tápkieg azoknak van akik nem tudnak eleget enni. Én már akkor se bírtam mikor 50kg voltam, egyszerűen nem fogadja be a gyomrom és ebben közbejátszik a stresszes élet. Egyszerűbb és olcsóbb megoldani úgy,hogy reggelire zab+fehérje. Napközben, ha nem vagyok itthon akkor egyik étkezés fehérje a többi pedig csirke+ tk kenyér. Ha hazaérek akkor pedig rizs vagy krumpli csirkével. Egy nap 2-3x is iszom fehérjét, attól függően mikor, hogy bírom a szilárd táplálékot. Azért 10perces szünetekben nem egyszerű lenyomni magadon a szilárd kaját, főleg,ha szeretsz nyugodtan enni.
2014. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vitamin, fehérje, gyors ch. Ennyi kell, a többi csak extra.
2014. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!