Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalat szerint mennyire...

Tapasztalat szerint mennyire megy össze a mellem, ha rendszeresen kezdek sportolni? Átlagos méretűek, majdnem kicsik, nem akarom őket elveszteni.16/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak kalória mínuszban tudsz fogyni mellből is. Tehát ha nem vagy kalória mínuszban, akkor semmi nem megy le mellből sem. No para. Egyébként genetika is, hogy fogyás esetén kinek mennyi megy le mellből.
2014. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek most jegyezte meg több ismerőse is, hogy mióta velem van, összementek a mellei. :))

Ha rendszeresen edzel, egy pici valóban le fog menni, és nagyjából genetika, hogy mennyi. Túl sok azért biztosan nem. Barátnőmé úgy 10-15%-al lehet most kevesebb súlyú, mint volt majdnem egy éve. Alig látszik.

2014. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lényeg tehát, hogy ha eleget eszel nem megy össze.
2014. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg Petra Kvitovát. Nagy mellei vannak, annak ellenére, hogy profi sportoló és rengeteget edz. Persze ez adottság kérdése is.
2014. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Genetika kérdése, nekem ugyanolyan maradt. Igaz nekem csak B-s mellem van :D
2014. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer leírom, mert ezek szerint nem volt világos. HA eleget eszel, akkor nem megy össze, mivel zsírból csak kalória mínuszban tudsz fogyni! Kalória pluszos kajálással (ami kell izmosodáshoz) még nagyobb is lehet, mivel az edzéssel a mellizom a mell zsírszövete alatt nagyobb lesz, így jobban kiemelkedik.
2014. júl. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os: gondolom 16 évesen nem izmot akar növeszteni, hanem fogyni...
2014. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, sokan akarnak izmosodni is. De nem velem kell kötözködni, leírtam mik a lehetőségek. Fogyásról is írtam, hogy ha az van, akkor mellből is megy le. Nem értem mi a bajod. Én kerek egész választ adtam!
2014. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem kötözködök :D de elhiheted, hogy 16 éves lányként nem fog fehérjét számolni, meg ilyenek, hanem idióta fogyókúrába kezd.
2014. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, nem kevés, de feltételezzük, hogy a kérdező majd okos lesz.:)
2014. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!