Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek a lila foltok,...

Mitől lehetnek a lila foltok, ha nem ütöm meg magam?

Figyelt kérdés
Egy hete kb. észrevettem a lábszáramon elég sok lila foltot. Voltak kisebbek, nagyobbak. Túl nagy jelentőséget nem nyilvánítottam neki, mert bárhol megüthettem, edzőteremben valamivel megnyomhattam. Bár fájni nem fájnak. Most viszont, a fenekem találtam, egy tenyérnyi nagyságú lila foltok. Pedig tuti, hogy sehol nem estem fenékre. Arra emlékeznék. És, ez sem fáj. És így már a lábamon lévők is gyanúsak. Volt már valakinek ilyen? Tud valaki tippet adni, hogy esetleg mitől lehet?
2010. jan. 26. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy álmodban rugdosod a szekrényt,

én csináltam olyat, de mondjuk az fájt utána :)

2010. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell mutatnod a háziorvosodnak lehet vérzékenység jele, de lehet kálciumhiány is! Vedd komolyan.
2010. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sérüléstől erednek ezek a foltok, komoly jelzés értéke van. Minél előbb menj orvoshoz!
2010. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak az a gond, hogy kb. másfél hónapja voltam vérvételen, ahol mindent néztek, és az tökéletes lett.
2010. jan. 26. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

én meg kórházba voltam 10 napig, ahol minden nap vért vettek, ami állítólag tökéletes volt, aztán egyik nap el kezdett görcsölni a lábam, majd már 3-dik napja görcsölt, mikor szóltam az éjjeli nővérnek, hogy valami bajom van, és azt mondta kálium hiány, majd megnézte a vérképemet, és tényleg alacsonyak találta a káliumot, és adott egy kapszulát, amitől egyből el is múlt.


Szóval ez olyan dolog, hogy azt mondják minden jó, az még nem jelenti zt, hog ténlyeg minden jó :)

Aztán ha panaszkodsz hogy valami bajod van, akkor meg észreveszik, hogy jé, tényleg, a vérképe is ezt mutatja, nahát. Szóval k*vára figyelnek ezek bármire is.. nah mindegy.

2010. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyengék a hajszálereid, próbáld meg a Rutascorbin gyógyszert, ami erősíti ezeket az ereket.Ez egy komplex vitamin. De én ajánlom azért menjél vissza a körzeti orvosodhoz és konzultálj vele.
2010. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen én is ezt a tippet kaptam, hogy lehet, mivel sűrűn edzek (legutóbb pont combra és fenékre elég sokat), elpattannak a hajszálerek. De ma megyek dokihoz hátha mondd valamit.
2010. jan. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!