Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemenjek a korhazba vagy mit...

Bemenjek a korhazba vagy mit csinaljak basszus?!

Figyelt kérdés

2,5 hete mutottek.

Mehkaparassal meg konizacioval.

Azota faj a hasam tegnap elott dokinal voltam es bevagyok gyulladva.A mehem stb...

Elotte valo este elontott a ver es meg masnap is.Azt mondta az orvos hogy ez nem menstruacio.Irt fel gyogyszert.

Viszont ma megint elontott a ver az elobb

Mintha vert pisiltem volna olyan volt..

Nagyon sok jott

Multhhonap 2.an jott meg a verzesem de nekem sosem szabalyos..Most mit csinaljak? Felek hogy mitol omlik ennyire de attol is ha bemegyek a korhazba es kiderul hogy csak sima menstruacio.Mi legyen?!

(Igen irtam mar )

18/L


2014. nov. 2. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha erősebb jóval a megszokottnál, akkor feltétlen menj be, ha normális menzesznek tűnik, akkor nem kell, mivel éppen egy hónap telt el, tehát simán lehet menstruáció.
2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább menj be "feleslegesen", minthogy baj legyen.
2014. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom ez mi..
2014. nov. 2. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább menj be ha ennyire aggódsz, ez nem játék, jobb ha rád néznek, valószínűleg megértőek is lesznek az előzmények miatt.
2014. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj anyu is tanacstalan hogy mit tegyunk...

Meg mindig verzek de nem az a nyalkas mensis ver hanem inkabb olyan mint mikor elvagod a kezed es hagyod csopogni...szoval ilyen "konnyu ver"nek tunik.Dehat nem tudom

Beegni nem akarok mert a mi korhazunkban sok orvos nagyon bunko modon beszel..pl egyszer inygyulladassal bementunk az ugyeletre es lazzal es elkuldott majdnemhogy a k.anyankba az orvos anyuval hogy rossz ajton jottunk be a fogaszatra kell menni.

Masnap elmentem haziorvoshoz es tuszos mandulagyulladasom volt...

Ugyhogy ezert felek ide menni

2014. nov. 2. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
A te esetedben most az a jó, ha bunkó módon hazazavarnak, mert akkor nincs semmi baj. Mivel nemrég volt valamilyen beavatkozásod, ilyenkor érthető, hogy aggódsz, ez nem szimplán annyi, hogy hisztériából rohangálsz az ügyeletre. Viszont ha nem aggasztó a helyzet, csak amiatt, mert kicsit más a menzeszed sűrűsége én nem mennék be, ha nagyon nagy mennyiség jönne, akkor viszont azonnal.
2014. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ertem koszi :)

Igazabol az zavar hogy tegnap elott orvos is latta a verzest es aztmondta ez nem menstruacio.Csak akkor meg keves volt a ver.Elotte valo nap pedig ugyanigy mint ma hirtelen indult meg a ver es ugyanilyen volt :/

2014. nov. 2. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nem vagyok nődoki, lehet hogy túlparázod, ha tegnap látták, akkor annyira nem értem min aggódsz, de nem akarok ebben állást foglalni, mert annyira nem értek hozzá. Ha nagyon parázol, akkor jobb bemenni, mert már konkrétan az egész napodat ezzel a kattogással töltötted, gondolom neked sem kellemes.
2014. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!