Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális akkor ha kevés...

Ez normális akkor ha kevés folyadékot fogyasztok?

Figyelt kérdés

Nos ez életemben először fordult elő, és eddig utoljára is. Kb másfél-két hónapja történt hogy délután kb olyan 2-4 óra körül csak úgy spontán elkezdtem fuldoklani, mint aki nem kap levegőt, holott kaptam rendesen, legalább is tudtam mély levegőt venni, és fogalmam sincs és azóta sem tudom hogy honnan jött rám de felkaptam az ágyam mellől az üveg vizet és egy húzásra több mint egy litert megittam majd pár perccel később vettem észre hogy kapok oxigént illetve nem visz oldalra a fejem, kezd elmúlni a kábulat. Tisztára olyan volt mint mikor sokáig tartom vissza a levegőt és már szúrt a fejem, meg elkezdtem tüdő/gyomor tájékon enyhén de erősödően rángatózni. Valamint azt még hozzátenném hogy aznap ezen esetig lehet hogy túlzok ha azt mondom hogy fél liter folyadékot elfogyasztottam...


De viszont nem értem ha nem éreztem hogy szomjas vagyok, akkor miért kaptam automatikusan a víz után? Teljesen mint ha nem is én irányítottam volna a testem...



2014. nov. 5. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenről még sosem hallottam. Ha fél litert iszik az ember nem 2-4 óráig, hanem estig, akkor sem szokott semmi sem történni, max. kiszárad az ember szája, megfájdul a feje, de sokszor abszolút semmi. Van, aki keveset iszik és nem tűnik fel neki. Az én szomjúságom jól működik, de a folyadékbevitelem nagyobb része este kerül bevitelre, alapvetően akkor vagyok aktívabb.


Hogy miért kaptál a víz után? Okos tudatalatti vagy ösztön :)

2014. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
reggel kb 7 óra körül keltem és 14-16 óráig csak az az alig fél liter volt amit fogyasztottam, és utána mikor megittam azt a liternyi vizet ez után erre rá még pluszban alig 10 perc alatt elment több mint két liter tehát alig negyed óra alatt kb 3 liter, ami egyébként majdnem az egész napi adagom azaz kb 3-4 litert szoktam átlagosan inni egy nap alatt vagyis ébredéstől elalvásig
2014. nov. 5. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!