Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek miért utálnak...

Az emberek miért utálnak ennyire orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarnak menni, még ha súllyos betegek is, már már a véksőgig húzzák és csak akkor mennek el amikor már életveszélyes állapotban vannak.
2014. nov. 19. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert baromi hosszú a várólista.

Rengeteg orvos bunkó, és semmit se tud csinálni.

A személyzetről már ne is beszéljünk.

A többi betegről meg még inkább ne.

2014. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért nem szeretek orvoshoz menni, mert miután elmegyek az orvoshoz és kivizsgál vagy esetleg kórházba kerülök bent fekvésre valami miatt és utána hazajövök sokkal rosszabbul vagyok mint bementem. Másik dolog, hogy félrediagnosztizálnak, másra kezelnek és nem arra ami a problémád (ez történt velem amikor SBO-ra mentem). A következő dolog, mondjuk urológiára kértem időpontot mert fájtak a heréim és másfél hónappal később adtak időpontot így magánorvoshoz kellet mennem ahol 15 ezer forintot kellet fizetnem és kiderült, hogy mellékhere gyulladásom van amit kezelni kell, ha vártam volna másfél hónapot akkor elég szar lett volna. Nincs olyan sok beteg, hogy ekkora várólista legyen, csak az orvosok 90%-a szarik a betegekre és nem csinálnak semmit a munkaidejükben. Csak magánrendelésekre érdemes eljárni szinte, mert ott fognak veled foglalkozni, tisztelet a kivételnek 1-2 jó orvost ismerek akinek magánrendelése sincs, és műtéti időpontokra sem kellet várnom náluk. Az a legfőbb probléma, hogy nagyon sok jó orvos elmegy külföldre mivel az állam nem fizeti meg az orvosokat megfelelően, pedig nem értem miért. Tűzoltóknak és az orvosoknak adnám a legtöbb fizetést bármilyen szakma mellé mivel az ő szakmájuk életmentő ellentétben a rendőrséggel.(Még a politikusok fizetésének is kevesebbnek kellene lennie). Összefoglalva a szót a rossz ellátás és, hogy miért nem szeretnek az emberek orvosokhoz járni: Pénz hiány.
2014. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!