Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi ez a sok hízós kérdés?...

Mi ez a sok hízós kérdés? Hogyan hízhatnék. Hogyan hízhatnék egészségesen. Mi van? Lakosság fele elhízott, másik fele hízni akar? O. o

Figyelt kérdés
Nincsenek kritériumok. Mi a marinált rákolló folyik itt (Gyöngyösön) ?
2013. máj. 25. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen világban élünk. A göndör hajúak ki akarják egyenesíttetni a hajukat, az egyenes hajúak meg daueroltatnak.
2013. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem kéne ilyen kérdéseket feltennem...... :)
2013. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan alkatú emberek, akik egyszerűen nem tudnak hízni. Hiába esznek össze egy csomó mindent, majdhogynem csontsoványak maradnak. Ők szoktak ilyeneket kérdezni. "Sajnos" azonban fölöslegesen, mert ha ilyen a genetikájuk, csinálhatnak ők bármit...
2013. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolom nem betegesen, kórosan vékonyak. Lehet felszívódási zavaruk is van, s nem csak a genetikáról van szó?


Akkor sem értem, vékonynak lenni jó! Ma még a férfiideál sem kifejezetten a sportos, rengeteg nőnek tetszik (tudtommal) a kis emós buznyák testalkat.

Ráadásul egy vékony, szálkás test rendszerint előnyös, egészséges, ha ez számít valakinek..


Nőknél a karcsúság szintén előny, bár az egészséges skála itt is sokat mozog. És mégis hízásra törekednek. Divat..


Köszi a válaszokat, kattintok ilyen zöldeket.

2013. máj. 25. 23:22
 5/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Körbe kell nézni a mai fiatal korosztályba (ők "uralják" itt a fórumot jó részt). Egy részük elhízott, nem is kicsit. A másik meg úgy néz ki mint a kisujjam. Ők a gumicukron, kólán és chipsen nevelkedett korosztály. A szívósak akik nem híznak semmit tőle, mert a szervezetük jól tolerálja az irtózatos szénhidrát terhelést. Csak ugye ezeknek az "ételeknek" nincs semmilyen reális tápértékük. Ezért néznek ki úgy mint egy giliszta. Aki pedig elhízott, az pedig cukorbeteg, vagy az azt megelőző állapotban van. Ők nem bírják a szénhidrát terhelést. Előbb utóbb egyébként ez az étrend mindenkit megbetegít, kit kevésbé, kit jobban. A vékonyak között is van amúgy beteg, nem csak az elhízottak között.


Mindenre egyszerű a gyógymód. Húst, tojást, zöldséget és gyümölcsöt fogyasztanának, akkor a giliszta gyarapodna, a koca meg fogyna.

2013. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez igen józan, reális meglátás!

Sajnálatos hogy egyet kell értenem, de én is így látom a helyzetet.

2013. máj. 27. 21:27
 7/9 anonim válasza:

Egy kicsit régi a kérdés, de én most pont ebben a helyzetben vagyok. Én is hízókúrán vagyok, nem azért mert tini vagyok és csak chipsen élek hanem, mert most ment tönkre a házasságom és iszonyú sok idegeskedéssel járt. Folytonos veszekedés és stressz megtette a hatását!:( 15kilót fogytam és úgy nézek ki mint egy csontváz!:( Én azért is figyelek oda az egészséges visszahízásra, mert nekem már a bőröm nem olyan mint a tizenéveseké, nehezebben regenerálódik. A fogyástól-hízástól rettenetesen tönkre tud menni a bőr ráadásul striás is lehet.

31/N

2013. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De akkor izomzatot szeretnél visszaépíteni, nem?

Nem valószínű, hogy 15 kilót fogytál zsírból, ez ugyan sokaknak az álma de ha stressz vagy koplalás ezt lehetővé tenné, akkor sok fogyni vágyó boldogabb lenne. Ilyenkor a stressz és a kevés evés miatt az izomszövet is károsodáson megy át, ennek a pótlására is oda kellene majd figyelni.


Kitartást kívánok, és köszönöm a választ.

2013. jún. 19. 23:21
 9/9 anonim válasza:

Köszönöm szépen!:)

Igyekszem erősödni is és hízni is!:)

2013. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!