Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjemnek hónapok óta...

A férjemnek hónapok óta benőtt a körme a nagylábujján és duzzadt, gyulladt. Már próbáltuk kiáztatni, folyamatosan kenjük Tetrannal és fertőtlenítjük Betadine-nal. Mit lehetne még rátenni, hogy a gyulladás alább hagyjon?

Figyelt kérdés
Csak hétfőn tud elmenni vele orvoshoz, és kicsit aggódok, mert azt hallottam, hogy elmérgedhet!?
2008. aug. 15. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem tesztek ra parakotest??? Ra kell tenni egy darab paradicsomot, erre egy kis gezt fedesnek, majd erre nejont huzni es ejszakara rajta hagyni. A paradicsom kiszivja a gennyt, gyulladast. Regen en is ezt csinaltam es tenyleg jo.


Masik dolog, hogy valoszinuleg azert no be a korme szerintem, mert tulsagosan bevagjatok a kormot a saroknal, amit nem lenne szabad. A kormot viszonylag egyenesre kell nyirni, max.enyhen ivesre es akkor nem fog benoni. Amiota igy csinalom, soha nem volt benove a kormom! Nem hiaba vagjak kisbabaknak is egyenesre.

2008. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit = MIERT*
2008. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a paradicsom tényleg jó módszer! próbáljátok ki! és az egyenes vágás is az. Igaza van az előttem szólónak.
2008. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt kétszer belenőtt a köröm be is gyulladt meg már el is kezdett gennyesedni.Én a sebészetre mentem ott adtak szurit (Érzéstelenítőt) és kivágták.

Gondolom neki is kifogják vágni onnan a benőtt körmöt.Amíg nem gyógyul be a seb addig javaslom hogy manikűröshöz járjon mert ha rosszul fogja nyírni a körmét megint belenőlhet.Amikor nekem is kivágták én is egy ideig utána odajártam.

2008. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A paradicsomos módszer hatásos, ha nem javul téyleg orvoshoz kell fordulni!
2008. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tetrán kenőcs ált.jó rá.Szerintem ne próbálkozzatok csak a gyulladást kezeljétek,annak nagy a valószínűsége,hogy felvághatják.A pedikűrös szokott betenni Spange-t,ami megakadályozza,hogy újra benőjjön.
2008. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is begyulladt tegnapelőtt a bal nagylábujjam kömre sarkánál, de be nem nőtt. Tetran kenőccsel kentem be két éjszakára, ma már nem érzem. Én azt javaslom.
2008. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!