Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszem/szemölcs van a jobb...

Tyúkszem/szemölcs van a jobb talpamon, sok, az első 3at kivágták, de kijöttek újak, fáj megint a talpam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő már, kenegetem folyton a Verrumal ecsetelővel, ami ezekre való, már tiszta fehér a jobb talpamon az ujjaim alatt lévő kidomborodó rész, mert ott van az összes... Lehetséges hogy vírusos? Mit csináljak? Nem akarok minden tyúkszem/szemölcs miatt menni sebészetre, mert nagyon fájt a kivágás.. :( Köszi!
2010. jan. 30. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tyúkszem lehet a talpamon - ezt már 2x kiégette doki. De visszanő, ecseteltem egy savas kencével, de az alig használt, viszont körömollóval - amikor szépen kiáztattam már - kivágom, olyan mélyen ahol még nem érzékeny. Aztán bőrreszelő kővel szépen elsimítom. Ez havonta 10 perc, és OK!
2010. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk bőrgyógyásznál, és kivágta és ki is égette hogy a gyökere kijöjjön, és mindent kivágott,kiégetett, hihetetlenül fájt az injekció, de nem annyira mint a sebészeten, de sokat is kaptam,mindegyikhez 1-et.. :( ja és a kezemen is van 1 db, erről tudtam én, régóta van már meg, és a doki talált még másik 2-t is, ami nagyon nagyon kicsi volt, azt is kiszedte, úgyhogy egyik kezemen 2 ujjam,másikon 1 ujjam + a lábam van bekötözve... A lefagyasztáshoz azt mondta h nem hisz benne, meg elölheti az idegeket véletlenül, és örökre nyomorék lesz az az ideg.. És amik voltak szemölcsök, és ki lettek szedve, azok elvileg nem fognak visszajönni, de mindennap kell áztatni 2x fertőtlenítőoldatban(vmi neo...) és utána sűrű betadinnal+ Curiosa sebgyógyulásgyorsítót kell kenni rá,és 2x átkötni..Gondoltam leírom mi történt velem.. De azért köszi hogy segítettetek! :)
2010. febr. 13. 21:52
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálad elég nagy a baj - szakembert igényel, igen. Gyógyulást!
2010. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!