Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Többször is mondták nekem...

Többször is mondták nekem orvosok, hogy sok folyadékot kell inni naponta, legalább két vagy három litert. Milyen elosztásban érdemes ezt megtenni naponta?

Figyelt kérdés
Nem betegség kapcsán mondták ezt nekem, hanem mint egyfajta általános igazságot, hogy jót tesz, méregtelenít... Egészségügyben dolgozó is mondta ezt nekem. Elfelejtettem megkérdezni hogy ezt milyen elosztásban gondolták mármint a folyadékfogyasztást, mert szerintem aki ennyit iszik, egész nap a mellékhelyiséget látogathatja tíz percenként... Természetesen folyadékfogyasztás alatt vizet értettek és én sem cukros vagy szénsavas üdítőkre gondoltam.

2014. dec. 7. 07:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont tegnap 22:42


Nem azért isszuk a több folyadékot, hogy bent maradjon, hanem hogy átmenjen. Akkó meg ha hajtja, hadd hajtsa!

2014. dec. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!