Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves leszek decemberben.56...

17 éves leszek decemberben.56 kg vagyok naponta edzek, de mégis sovány vagyok. Már nagyon kezd frusztrálni. Sztetek érdemes lenne proteinozni, vagy valami mást szednem? A protein káros az egézségre?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy?

mert hogy én 18 vagyok, 55 és soknak tűnik...

2013. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
172 cm :)
2013. nov. 24. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
" naponta edzek " - Mit és mennyit ? + Írd le kb., hogy mit eszel egy nap.
2013. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit edzel, mit eszel, mennyit eszel?


Mennyire vagy lisztérzékeny, mert hiába eszel sokat ha elsz.arod a felszívásodat.

2013. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
focizok..koleszban vagyok,és ott nemvalami fényes a kaja,reggelente nem valami jó,uzsonnázni szoktam,ebédelni,meg vacsorázni,és nemvagyok lisztérzékeny..
2013. nov. 24. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor kezdheted kifejteni az előző állításaidat, mert ezzel nem lettünk okosabbak.


Nem vagy lisztérzékeny - akkor miért vagy 17 évesen 56 kiló (csak) ?

2013. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezaz,ezt énsem tudom,de nemvagyok lisztérzékeny..de különben is,az volt a kérdés,hogy érdemes lenne-e szednem proteint?
2013. nov. 24. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, húst lenne érdemes enned.


De hogy tudsz olyat kijelenteni, hogy nem vagy lisztérzékeny?


Könnyedebb téma lenne arról beszélni, hogy 'nincs Isten'. Vagy hogy 'Isten létezik'.


De olyat mondani, hogy nem vagy lisztérzékeny.. pff.. hamari. Szerintem meg az vagy, és ha leállnál a gluténevéssel, könnyebben el tudnál kezdeni izmosodni.


Vagy nem, mert jó alkatod van, csak alacsony vagy, és ezért az 56 kiló, és nincs semmi gond (csak mint a fogyós csajoknál, ha nem tesznek fel képet, nem tudunk válaszolni rá, hogy rendben vannak-e).

2013. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És akkor mi van én meg 29 vagyok 190 és csak 65kg mivel ez genetika tök mindegy hogy mit eszek .


Jó persze a tömegnövelőktöl én is meghíznék de mi a francnak? aztán meg visszalappadnék és undorító böröm lenne.

2014. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!