Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy sráccal akit szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy sráccal akit szeretek de nem vagyok belé szerelmes és az elözö barátomba szerelmes vagyok és nem akarom megbántani a mostanit és nemtudom hogy mit mondjak neki amikor szakitok vele?

Figyelt kérdés
Az a baj még hogy a jelenlegi barátom elutazott két hétre és nem akarom addig halogatni a szakitást és nagyon bunkoság lenne ha telefonon át szakitanék vele? Mert végülis még nem olyan komoly és még 1,5 honapja sem járunk.
2009. júl. 25. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bunkóság lenne. Gondolj bele te mit éreznél ha elutaznál valahova hosszabb időre és egyszer csak jön egy SMS, hogy vége. Ha szerelmes beléd akkor meg még rosszabbul esne neki.

Én azt mondom ne tedd tönkre iylennel a nyaralását(gondolom az), inkább várd meg amíg hazaér. Amit mondj majd neki az pedig az igazság. Msot van egy kis időd gondolkozni amíg hazaér. Addig próbáld meg korrektül megfogalmazni, de ezt nem lehet igazán megbántás nélkül, azzal már magában megbántod h szakítasz vele.

2009. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne telefonon szakíts vele, az nagyon nagy tahóság. Az meg a másik, hogy a nyaralását is tönkretennéd. Ha hazaért személyesen mondd el neki az igazságot, felesleges kamuzni. Szerintem így lennél a legkorrektebb.


21/F

2009. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy milyen az ha valakivel telefonon közlik, hogy vége! És még megbeszélni sem tudtam a sráccal, mer amikor vissza akartam hivni, hogy mégis miért, nem vette fel, sőt kikapcsolta a telefonját.

Várd meg amig hazaér, és utána mondd el neki az igazságot, hogy mit érzel iránta.

2009. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és igazatok van de nem akarok benne hiu reményeket táplálni és mi van ha nem szakitok vele hanem csak idöt kérek hogy átgondoljam ezt az egészet és mikor hazajön akkor meg megmondom neki hogy vége...? ez igy se korrekt igaz?
2009. júl. 25. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, hagyd most békén, ne rontsd el a nyaralását. Várjál. Majd ha visszajött mondj el neki mindent őszintén. Így a legtisztább szerintem.
2009. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is sokáig szerelmes voltam az előző barátomba, szakítottam is emiatt, de rájöttem nagy butaság volt. Aminek egyszer vége, annak vége kell hogy legyen. Miért a múltban élsz? Miért nem hagyod hogy te is belészeress? Miért gondolsz azokra az időkre ami már rég elmúlt?

De te tudod...ha kényelmetlen ez a kapcsolat, mindenképpen, de várd meg amíg hazajön és személyesen...

2009. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!