Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a pattanásos,...

Mit tegyek a pattanásos, gyulladt bőrömmel?

Figyelt kérdés

Gyulladt pattanásos bőröm van, ha kozmetikushoz megyek akkor jobb lesz? Milyen termékeket próbáljak ki?

Dalacinnal és zineryttel már kezeltem, most aknemycin kenőcsöt használok.

De próbáltam természetes megoldásokat is pl : teafaolaj,élesztő pakolás,paradicsom,citrom,fogkrém,parajdi sószappan...

Kozmetikumok sem segítettek.

Mit lehetne még tenni?



2014. dec. 18. 22:20
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én Darmofil pasztát használtam, a Rossmanban lehet kapni, tégelyes, kb 1000 ft volt 2 éve. Éjszakára kentem be vele a pattanásokat, vagy olyat is csináltam, hogy az egész arcomat bekentem, majd negyed óra múlva lemostam. Jó hűsítő hatása van :)

Az arcom már annyira letisztult, hogy ma már alig használom a pasztát, viszont a tonikját minden este. Azt is a Rossmanban lehet kapni, én nagyon szeretem, többet használ az arcomnak mint az avonos tonikok és hasonlók.

Nekem is gyulladt volt a bőröm, én is sok dolgot kipróbáltam, ezek jót tettek, de azt hozzá kell tennem, hogy szedtem fogamzásgátlót, annak valószínűleg nagyobb szerepe volt a pattanások eltűnésében.

Még levendula szappant is használtam. Azt is Rossmanban vettem, pár száz forint volt, különösen a hátamra használtam ,mert az is csúnya volt.

Próbáld ki ezeket, ártani nem árthat. :) De persze fontos lenne az okát is kideríteni, hogy mitől ilyen a bőröd.

2014. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . Neked mi állt a hátterében?
2014. dec. 19. 06:00
 3/3 anonim válasza:
Hormonzavar
2014. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!