Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis, hogy barmikor...

Normalis, hogy barmikor felebredek az almombol?

Figyelt kérdés
14/L Nem almodok rendszeresen,de ha almodok is sokszor,ha tudom, hogy rossz dolog fog tortenni vagy epp nem tetszik valami,osztonosen pislogok es felebredek,barmikor. Olyan is elofordult,hogy elkezdott egy almom,nem tetszett,felebresztettem magam,visszalaudtam ,ismet ugyanez es megegyszer :D Nem ugy tortenik,hogy rajovok,hogy csak almodok,hanem peldaul amikor esetleg "szaguld felem egy vonat" en pedig meglatom es rogton pislogni kezdek es felebredek,kinyitom a szemem es alszok tovabb,de ha jo az almom akkor semmi ilyen nem tortenik. Massal is van ilyen? :o

2014. dec. 26. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy az agyad őrködik az álmod fölött, és felébreszt, nem hagyja, hogy rémálomban vergődj.

Másoknál is előfordul ez, rossz álmokba olyankor ragad be az alvó, ha túlterhelt a szervezete.

Lehet ez lázas betegség, fáradság - olyankor az összefüggéstelen, zagyva álomból nem feltétlenül sikerül időben kimenekülni: ébredés után előfordul, hogy csak arra emlékezünk, hogy nagyon rosszat álmodtunk, de arra nem mindig emlékezünk, hogy mi is volt az.

2014. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt,viszont azt nem ertem ,hogy ez hogy alakult ki nalam,mert vagy 5 eve meg nem tudtam ezt megcsinalni
2014. dec. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!