Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeplo ellen /megelozese?

Szeplo ellen /megelozese?

Figyelt kérdés
Citromlevet is probaltam mar es most AHA-s arckezelesre szeretnek menni. Tudom ,hogy van aki szerint aranyosak de engem zavarnak :(. Szolarium utan is kijonnek:( tavasz nem soka itt van es szeretnem oket megelozni. Esetleg tipp/krem/hazipraktika?

2014. dec. 27. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
És nem tartasz attól, hogy a sok próbálkozással többet árthatsz? Nem tudod eltüntetni, viszont 10 év alatt leamortizálhatod az arcbőröd, öregíthetsz magadon 15 évet a sok "praktikával".
2014. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20eves vagyok :) koszonom az aggodalmat , es nem felek ettol. Viszont a szeploktol szeretnek megszabadulni.
2014. dec. 27. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz megszabadulni a szeplőktől, azok a bőrben lévő festékanyag-hiba miatt jelennek meg, tehát genetikai háttere van.

Egy szeplős nő nem csúnya, sőt...

A napfény hatása az, ami a szeplőket jobban kiemeli, vagy elhalványítja, de semmi meg nem szünteti, két lehetséges módszer közül választhatsz

1 - Fényvédő krémek. Elhalványítják a szeplőidet, de a bőrödet is fehérítik

2 - Nem foglalkozol a szeplőkkel.


Szoláriumot nem javasolnám, nyáron a természetes napfény hatására le lehet olyan szintre barnulni, hogy a szeplők nem látszanak (ott vannak, csak a bőröd is hozzá barnul)

2014. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!