Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok?

Hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

Naponta felfedezek valami tünetet magamon, és máris utána keresek interneten, hogy mi bajom lehet, és mindig a legrosszabbra gondolok amiket ott írnak. Múltkor elmentem orvoshoz "infarktus" gyanújával de csak nevetett egy jót. Most pedig érzek valamit a számban, utána olvastam és szájüregi rák tünete is lehet.

Igazából magányos vagyok, nem járok sehova sem bulizni, vagy ki a barátokkal, lehet ez az oka annak, hogy hipochonder vagyok?

20/F


2015. jan. 21. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, az vagy, sürgősen hagyd abba az orvosi rovatok olvasgatását, mert még pánikbeteg is leszel a félelemtől, hiszen minden semmiségnél is lehet olyan tünet, amit olvashatsz halálos betegségeknél is.

20 évesen keress barátokat, barátnőt és éld az életet. Sportolj, mozogj sokat, legyél többet levegőn és ne is gondolj a betegségekre, ha pedig valóban beteg vagy, akkor menj orvoshoz.

2015. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!