Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó hónaljizzadás, mit...

Állandó hónaljizzadás, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta folyamatosan izzad a hónaljam. Ha hideg van ha meleg és nagyon erősen. Napi négyszer, ötször cserélek felsőt. Sokszor csöpög is, nagyon kellemetlen :( Évek óta nem hordok színes felsőt mert már 10 perc után hatalmas izzadtságfolt van rajt.. :( Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Tanácsok? Mindent meghallgatok csak találjak már megoldást a problémára! Orvossal még nem konzultáltam, lehetséges, hogy kellene.... :( de olyan kellemetlennek tartom más előtt....
2015. jan. 23. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A faggyumirigyeid tultermelnek szerintem. Nem ciki ez,az orvos azert van ogy segitsen,ha zavar akkor menj el :)
2015. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok, most 19 éves vagyok, és én sem mertem orvoshoz menni vele vagy szolni erről bárkinek is mert ahogy te irtad kellemetlennek tartom. Én nem látok rá más megoldást mint a hónaljbotoxot. Mindenhol azt olvastam hogy az jó pár hónapra 90-95%kal csökkenti az izzadás mértékét.
2015. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!