Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aloe Vera ivógélt használt...

Aloe Vera ivógélt használt már valaki, mire jó?

Figyelt kérdés

Az LR termékeit próbálom tesztelni, hogy valóban jók, vagy csak ügyes marketing fogás.

Aki forgalmazott már LR teméket, annak is kíváncsi lennék a véleményére, ez olyan, mint a Forever, amit többen ismernek már.


2015. jan. 25. 17:46
 1/4 anonim válasza:

Szia! :)

Én ekcémás vagyok és anyukám folyton ezzel tömött. Rajtam speciell nem igazán segített, de de amit nagyon tudok ajánlani az az Aloe Vera Spay. Nagyon jó! Minden féle külső sérülésre, torok vagy fül problémákra is :)

2015. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem segíített, mennyit ittál belőle, hány üveggel? Mire jó a spray?
2015. jan. 25. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sokáig ittam az Aloe Vera gélt. Nem tudom, mi az az LR, én a háziorvosomtól vettem és ezt a Forever Living forgalmazza. Bélproblémámat pozitívan befolyásolta.


Egyébként említették az aloe vera sprayt, az baromi jó. Egyszerűen mindenre. Leégésre, sérülésre, fertőtlenítésre, torokra mindenre.

2015. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia

nekem az apukámnak pikkelysömöre van, és ő azért iszik aloevera gélt, hogy kicsit javuljon a bőre, ne legyen annyira gyulladt. mondjuk ő nem RL-t iszik, hanem tartunk itthon aloe vera növényt, és annak a levelét szokta leturmixolni.

2018. jún. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!