Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zöld széklet hasmenés után...

Zöld széklet hasmenés után mitől van?

Figyelt kérdés
Hasmenés után, zöld-sötétzöld széklet, mitől lehet? 3 db imodium kapszulát szedtem be 2 nap alatt, 1 teljes napig nem is volt székletem, utána sem sok, de ami volt, az zöld volt. Ma és tegnap volt. Ha köze lehet hozzá fejfájás is kísérte.. Bár nem hiszem hogy csatlakozhat ehhez. Kezdek meijedni, nem tudom mitől van, segítsetek légyszi!!

2015. febr. 12. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, zöld széklet gyakran csak azt jelzi, hogy a táplálék a normálisnál gyorsabban haladt át a bélen mielőtt zöldről barnára változhatott volna. A hasmenés meggyorsítja a táplálék továbbítását, tehát lehet zöld a széklet.

Persze ha a hasmenésed nem múlik, és görcsöl is a hasad, akkor menj el orvoshoz, mert ki kell vizsgálni hogy mi okozza.

2015. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!